« Úvod | Sex i po letech manžel... »

Řídit si svůj život

Špatný zrak, slabý sluch, jizvy, vrásky, bolesti kloubů, sexuální nerovnováha a další problémy? Proč s tím žít? Existuje systém, který pomáhá lidem na celém světě. Do 10 dnů se lidé učí samostatně zlepšit svoji tělesnou kondici bez léků nebo vnějšího zásahu. Samo uzdravení je možné tím, že se odstraní příčina, tělo se uzdravuje bez cizí pomoci.

Kdo to vymyslel a jak to funguje?


Mirzakarim Sanakulovič Norbekov je učitel alternativní medicíny původem z Uzbekistánu. Léčí lidi na celém světě jedinečným samo uzdravovacím procesem. Kombinuje starověkou „súfijskou“ praktickou medicínu a nejnovější objevy medicíny. Při použití tohoto systému se člověk stane pánem svého zdraví. Jeho hlavním motto: „Převzít aktivní úlohu při léčení svých nemocí a nad životem.“ Sám si to zažil u svého učitele na vlastní kůži a zjistil, že to funguje. Pořádá semináře po celém světě.

Cíle jeho léčby: Odstranění příčiny nemocí nejrychlejším možným způsobem - Obnovení flexibility páteře - Aktivace čistících tělesných mechanismů - Zvládnutí základní techniky pro bezkontaktní automatickou masáž vnitřních orgánů - Školení emocí a síly ducha.

Norbekův unikátní léčebný systém v 10 bodech
1. Cvičení pro klouby. Stav míchy se zhoršuje s časem a to je začátek fyzického stárnutí. Pružnost páteře a kloubů je prvořadý úkol.
2. Svalová gymnastika. Posílení ochablých svalů vrací vitalitu.
3. Cévní gymnastika je základem pro stabilizaci a fungování vnitřních orgánů.
4. Gymnastika vůle. To znamená cvičit svou schopnost udržet proces vlastní obnovy pod kontrolou.
5. Gymnastika představivosti. Fantazie by měla být rozvíjena.
6. Posílení imunitního systému. Je velmi důležité posílit životně důležité mechanismy našeho těla a jejich kapacitu pro přizpůsobení za nepříznivých podmínek.
7. Gynekologická a urologická auto-masáž. Normalizuje a aktivuje endokrinní systém, zlepšuje hormonální funkce a zvyšuje obranné funkce organismu.
8. Odstranění kožních skvrn. Úkolem je obnovit fyzické mládí odstraněním vnější a vnitřní ochablosti - vrásky, jizvy, podkožní cévy, celulitida.
9. Získání schopnosti řídit náš psychický stav za všech okolností a rozvíjet tak odolnost vůči stresu.
10. Obnovení sluchu a zraku. Úspěšnost této metody je téměř 100%.

Norbekov je borec, protože dokáže vážné věci podat s humorem, nebere si servítky. Člověk se buď může urazit nebo vezme jeho metody jako výzvu. Nenechat se srazit na kolena, to je to hlavní. Člověk musí říct: "Ne, ještě není můj čas, ještě tady mám nějakou práci a líbí se mi tady!" Knihy Norbekova stojí za přečtení. A navíc, kdo nosí brýle, ať už si najde někde pěkné místečko, kam je odloží, brzy je nebude potřebovat.

Jak se zbavit brýlí
Renée Zelweger chce vypadat co nejlépe
Každý dostane, co si zaslouží

KOPRETINA NA TXT
26.05.2013 01:49:33 | Autor: pozorovatel | stálý odkaz
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se